O MNIE

Nazywam się Joanna Godecka i pomagam ludziom budować dobre relacje – te najważniejsze z samym sobą oraz z innymi.

Skoro tu jesteś, to pewnie szukasz odpowiedzi na pytania: jak tworzyć pozytywne i trwałe związki oraz zrozumieć dlaczego te poprzednie rozczarowywały, raniły i szybko się kończyły.

Jeśli obawiasz się, że już nigdy nie zaznasz prawdziwej miłości lub odczuwasz silny lęk przed kolejnym odrzuceniem – to wiedz, że wszystko jest w Twoich rękach.

To nie nadprogramowy kilogram sprawił, że mężczyzna stracił Tobą zainteresowanie.

To nie pech spowodował, że kolejny raz trafiłaś na nieodpowiedniego partnera.

To nieprawda, że jesteś niewystarczająco dobra aby ktoś Ciebie szczerze pokochał.

Zapamiętaj!

To co utrudnia Ci zbudowanie pozytywnej, wyjątkowej oraz trwałej więzi z innym człowiekiem, znajduje się wyłącznie w Twojej głowie.

Jeśli jesteś gotowa do pracy nad sobą i chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć dobre relacje oraz satysfakcjonujące związki, to jestem tutaj po to aby wesprzeć Ciebie na każdym etapie Twojej zmiany.

KIM JESTEM

Jestem psychoterapeutką i certyfikowanym life coachem. W pracy z pacjentami polegam na sprawdzonych metodach, jednak zawsze zachowuję otwarty umysł.
Gdybyśmy nie kwestionowali tego co wydaje się oczywiste, to Planeta Ziemia nadal byłaby płaska… prawda? 😉

Nieustannie zgłębiam różne dziedziny nauki, również te, które nie łączą się bezpośrednio z tematyką psychoterapii.

Interesują mnie: neuronauka, neurofilozofia oraz badania nad polem energetycznym człowieka. 

N

NEURONAUKA

Neuronauka jest jedną z nielicznych dyscyplin naukowych, która integruje różne nurty i szkoły terapeutyczne. Jest to właściwie interdyscyplina naukowa, leżąca na pograniczu wiedzy medycznej, biologicznej, biochemicznej, biofizycznej, informatycznej oraz psychologicznej. Pozwala lepiej rozumieć bezpośredni związek między pracą mózgu, a konkretnymi problemami ludzi oraz doskonale podnosi efektywność proces terapeutycznego.

N

NEUROFILOZOFIA

Neurofilozofia określana jest, jako dyskusja o związkach pomiędzy procesami zachodzącymi w mózgu, a zjawiskami psychicznymi. Łączy rezultaty badań neuronauk, z rozważaniami filozoficznymi.

N

POLE ENERGETYCZNE

Badania nad polem energetycznym człowieka dostarczają bardzo interesujących informacji na temat naszej niewerbalnej komunikacji z otaczającym nas systemem. Okazuje się, że gdy działamy z poziomu lęku, przyciągamy do siebie ludzi i sytuacje, które wzmacniają w nas ten stan. Stąd powtarzalność naszych doświadczeń np. trafianie na „niewłaściwych” partnerów, trudności w realizacjo marzeń i planów itp. Kiedy funkcjonujemy w paśmie miłości, zaczynamy doświadczać życia, w jego najlepszej wersji.

OBSZARY POMOCY

Pomagam w budowaniu relacji i poszukiwaniu miłości. Nie podaję uniwersalnego rozwiązania oraz drogi na skróty. Nie licz na szkołę podrywu, a proces osiągania świadomości dotyczącej poziomu emocjonalnego i duchowego. 🙂

Wspieram w leczeniu depresji, stanach lękowych, bezsenności
i zamartwianiu się.

Wspieram w budowaniu własnej tożsamości i poczucia wartości, po dorastaniu w toksycznej rodzinie i w uwolnieniu się od złych emocjonalnych wzorców.

Wspieram w budowaniu elastycznych granic, czyli ustaleniu prawidłowej równowagi między oczekiwaniami innych ludzi: rodziców, parterów, szefów, a własnymi potrzebami.

Wspieram w podnoszeniu niskiej samooceny i w zbudowaniu zaufania do siebie samej.

Wspieram w nauce asertywności.

MOJE WYKSZTAŁCENIE

j

Jestem terapeutką TSR (ukończony I i II stopień certyfikowanej szkoły terapeutycznej LETSR). Należę także do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach: XXX

j

Jestem dyplomowanym life coachem oraz absolwentką Studiów Podyplomowych z akredytacją ICF uczelni Collegium Civitas.

j

Należę do International Assotiation of coaching 
w Maryland.

j

Jestem Coachem oddechu oraz absolwentka Nowej Szkoły Oddechu, z tytułem Diploma Master Practicioner.

j

Jestem certyfikowanym Praktykiem Integracji Oddechem i Integrującej Obecności – IV stopniowe seminarium
Colina P. Sissona (Nowa Zelandia).

j

Jestem absolwentką Wydziału Dziennikarstwa UW z tytułem mgr.

j

Jestem autorką poradników, które wielokrotnie osiągnęły status bestesellerów w swojej kategorii tematycznej.
Sprawdź moje książki!

j

Jestem ekspertką w portalu Sympatia.pl.

MOJA MISJA

Moją misją jest pomoc w odnalezieniu szczęścia oraz spokoju. Moją misją jest pomoc w zrozumieniu tego, że życie nie jest walką, a budowaniem pozytywnych relacji ze sobą, innymi oraz całym światem. Moją misją jest pomoc w odkrywaniu najpiękniejszych barw miłości. Moją misją jest sprawianie, aby tworzyć wokół nas jak najwięcej pozytywnej energii. Nauka poświadcza, że im więcej pozytywnej energii, tym świat staje się lepszym miejscemWiem, że brzmi to górnolotnie, ale czasem nie da się inaczej. 🙂

Prywatnie kocham… życie, zwierzęta ( 4 psy i 3 koty,
a ostatnio rozmawialiśmy z mężem o tym, że warto wyrównać stado do 4 na 4 ☺ ) i naturę. 
Nie znoszę dogmatów, bezsensownych ograniczeń i „jedynej słusznej prawdy”.

Uwielbiam rozmawiać z moimi pacjentami o ważnych sprawach i poznawać ich punkt widzenia. Nałogowo czytam. Jestem też uzależniona od pięknej pogody i kiedy robi się ciepło to emigruję z gabinetu do ogrodu. Dlatego czasem pracujemy pod bzem lub jaśminem… 🙂

Jeśli masz do mnie pytanie lub chcesz rozpocząć wspólną pracę, to napisz maila na adres: joannagodecka@gmail.com

Mój gabinet terapeutyczny znajduje się w Warszawie, w okolicach Starej Miłosnej.

Do zobaczenia! 🙂