Dziękuję Ci za pobranie e-booka!

a tym czasem…

dzięki temu szkoleniu nauczysz się rozpoznawać 5 błędów, które występują w związkach. 

Jeśli marzysz o idealnym związku to muszę Ciebie rozczarować. Taki nie istnieje! Natomiast istnieją zachowania na początku relacji, które potrafią odbić się na późniejsze etapy relacji. 

Jeśli chcesz ominąć najczęściej popełniane błędy, które stopują lub niszczą relację, to szkolenie jest dla ciebie!

E-book ,,Jak pożegnać się z przeszłością i przygotować się na nowy związek” to dopiero początek drogi do zdrowej relacji z partnerem/partnerką. Jeśli chcesz, aby Twój związek różnił się od poprzedniego musisz nauczyć się rozpoznawać błędy, które mogą się przydarzyć na początku nowej relacji. 

I tego chcę Ciebie nauczyć w szkoleniu, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie. Ta oferta jest jednorazowa i nigdy nie pojawi się w sklepie!

Bo wiesz…

Stworzenie związku może na pierwszy rzut oka wydawać się łatwe i przyjemne, ale takie nie jest. Tym bardziej, jak Twoi rodzice przekazali Ci złe wzorce zachowań, albo co gorsze: chcesz stworzyć idealny związek oparty na zupełnie innych schematach niż Twoich rodziców.

W 20 minutowym szkoleniu chcę Ciebie krok po kroku oprowadzić po pięciu najczęstszych błędach popełnianych w związkach. Dzięki temu będziesz wiedziała, jak one wyglądają i jak sobie z nimi radzić. Oraz poznasz przyczyny ich powstawania.

Tylko teraz w cenie 19,99zł, zamiast 39,99zł(prawie 50% obniżki)

Już wkrótce rusza kurs
,,Buduj relację
w których poczujesz się
szczęśliwa!”

Chcesz się zapisać, albo masz pytanie dotyczące kursu? Pisz śmiało!